Çilek Gibi Kokmak İçin 4 Bakım Önerisi 🍓

0 yorumlar
 🍓 Çilek severlerin bayılarak kullanacağı çilek aromalı kozmetik ürünlerimizle bebek gibi pürüzsüz dudaklara sahip olmak ve tüm gün çilek kokmak mümkün. Aşağıda listelenen kozmetik ürünleriyle çilek kokulu bir bakıma ne dersin?

 

1) Strawberry Lip Scrub / Dudak Peelingi 🍓

Mis gibi kokan strawberry lip scrub!  Tamamen doğal, vegan ve el yapımı! Dudaklarınızı pürüzsüzleştirir ve ölü deriyi atar. Aynı zamanda içindeki yağlar sayesinde dudaklarınızı besler. Gece yatmadan önce uygulayın, sabah mis gibi bakımlı dudaklarla uyanın! Veya rujunuzu sürmeden önce uygulayın, dudaklarınız pürüzsüz olacağı için rujunuzun kusursuz görünmesini sağlar.  

 

2) Strawberry Lip Tint 🍓

Dudaklarınızı peeling ile bebek gibi pürüzsüz hale getirdikten sonra strawberry lip tint ile beslerken renklendirin. İstediğiniz koyuluğa kadar sürün, kurumasını bekleyin. Üzerine kat kat tekrar sürebilirsiniz. Gloss şeklinde değildir, mattır. 24 saat kalıcıdır, hatta silmezseniz-yıkamazsanız daha da fazla!

 

 3) Strawberry Lip Balm 🍓

Dudakları lip tint ile renklendirdik, kurudu ve mat bir görüntü elde ettik. Şimdi dudaklarımızın yumuşaması, çatlamaması, dış etkenlerden korunması ve biraz daha parlak görünmesi için strawberry lip balm uyguluyoruz. Ve işte mis gibi çilek kokulu pürüzsüz dudaklar hazır! :)

 

4) Son Dokunuş: Strawberry Body Spray 🍓

Dudak bakımı tamam, dışarı çıkmaya hazırsın ve son bir dokunuş! Vücuduna ve saçlarına sıkacağın birkaç fıs strawberry body spray ile tüm gün çilek kokacaksın! Kokun tüm gün burnuna gelecek, yanından geçenler kokunu soracak. Evet kesin bilgi :)

Bir Yorum Bırak

🕛 [time] 🌍 [location] konumundan sipariş verildi
Başarıyla abone oldunuz!
Bu e-posta kaydedilmiş
ico-collapse
0
İncelenen
Yukarı
ic-expand
ic-cross-line-top